BLOG
POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN....

TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 174.YIL DÖNÜMÜ

Türk polisi,174 yıldır toplumun huzurunu, kanun hâkimiyetini, ülkede asayişi ve güvenliği sağlamak için görev yapmaktadır. Hukuk devletine uygun ve insan haklarına saygılı çalışarak 7 gün 24 saat görev yapan Polisimiz bu kutsal görevi zor şartlar altında yürütmekte, ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamak için, gerektiğinde, bu ülke toprakları için canını vermektedir.

10 Nisan 1845'ten bu yana millî birlik ve beraberliğimizin korunması, Kamu düzeninin sağlanması gibi son derece zor bir görevi yerine getiren polisimiz, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getirerek vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlayarak milletimizin gönlünde de hak ettiği yeri almıştır.

Terörle mücadele,kaçakçılık ve organize suçlar,hırsızlık, trafik ve olay yeri incelemeden, özel harekat birimlerine kadar gece gündüz demeden canı pahasına fedakârca çalışan, halkın refah ve huzurunun en büyük güvencesi olan Türk polis teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

Görevi başında şehit olan polislerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor,gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Emniyet Teşkilatı’nda polisimizle birlikte görev yapan değerli üyelerimize de sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyoruz.

 

Koop-İş Sendikası

Yönetim Kurulu

Görüntülenme Sayısı:96
Etiketler
Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki