HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 6163

TÜRK-İŞ KAMU KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

TÜRK-İŞ Kamu Koordinasyon Kurulu gündemindeki konuları görüşmek üzere TÜRK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ın da katılımıyla  24 Ocak 2024 Çarşamba günü  TÜRK-İŞ Genel Merkezinde toplandı.

Toplantıda,  iş barışını bozan gelişmeler, ücret ve vergideki adaletsizlik, kamuda taşeron uygulamaları ve benzeri sorunlar değerlendirildi.

TÜRK-İŞ yönetim kurulu tarafından çalışma hayatında mevcut sorunların daha geniş bir çerçevede değerlendirmesi amacıyla 29 Ocak 2024 Pazartesi günü saat 10:00’da TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulunun toplanmasına, aynı gün saat 11:00’da da Ankara’da Konfederasyonumuzun Genel Merkezinde, tüm üye sendikaların Genel Başkanları ve Genel Merkez Yöneticilerinin, TÜRK-İŞ Bölge ve İl Temsilcileriyle Ankara’daki şube başkanlarının katılımıyla geniş bir toplantı yapılmasına karar verildi.

Toplantıda durum değerlendirilmesi yapılarak yol haritası belirlenecek ve çalışma hayatında ki sorunların çözümüne dönük “TÜRK-İŞ eylem planı” kamuoyuna açıklanacaktır.

 

 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki