BLOG
CUMHURİYETİMİZİN 96. YILI KUTLU OLSUN

Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Cumhuriyetin 96. yıl dönümü ve Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Genel Merkez Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bu yıl Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluşunun 96. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesine anlamlı bir günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, Aziz Şehit ve Gazilerimizi bir kez daha Rahmet ve Minnetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 29 Ekim 1923'de "Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir" diyerek ilan ettiği Türkiye Cumhuriyeti,  milletimize bırakılmış en büyük mirastır. Bu yüzden aziz milletimizin kanı ve canı pahasına kurup bu günlere getirdiği Cumhuriyetimizi, değerlerine sahip çıkarak sonsuza kadar yaşatmak hepimizin görevi olmalıdır.

Millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmesi dileğiyle, başta üyelerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz."

 

Koop-İş Sendikası

Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan

Eyüp ALEMDAR

Görüntülenme Sayısı:96
Etiketler
Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki