BLOG
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Dönümünde, Saygı ve Minnetle Anıyoruz.

Cumhuriyetimizin Kurucusu, Büyük Komutan ve Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, 81. Ölüm Yıldönümünde Sonsuz Saygı ve Minnetle Anıyoruz.
Yalnızca Türk tarihinin değil, tüm dünya tarihi açısından adına az rastlanır devlet adamı ve asker  olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, elde ettiği zaferler ve kurucusu olduğu Cumhuriyetimiz ile unutulmaz bir lider olarak tarihe ismini yazdırmıştır.

10 Kasım, yalnızca Mustafa Kemal Atatürk’ü anma değil, onun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ni geliştirip vatanımıza, milletimize, ülkemize zarar vermeye çalışan her türlü iç ve dış güçlere karşı koruyup savunarak geleceğe taşıma azmimizin daha da güçlenerek büyüdüğü gündür.

Atatürk, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesindeki tüm gücünü Türk ulusuna olan inancından ve güveninden almıştır. Bizler de bugün üzerimize düşen sorumlulukların bilinciyle Atatürk’ün ilke ve inkılapları ile hiç sönmeyecek bir meşale gibi aydınlattığı uygarlık yolunda, kararlı ilerleyişimizi sürdürmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Tarihin her evresinde kendisini parçalamaya, yok etmeye çalışanlar karşısında, ihanetlere, isyanlara ve her türlü kirli oyuna rağmen birlik olmayı başarmış bir milletin mensupları olduğumuz ve bugün de hiçbir güce boyun eğmeyeceğimiz çok iyi bilinmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Lider Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, tüm Şehit ve Gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. 

Görüntülenme Sayısı:177
Etiketler
Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki