HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 589

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin zaferle taçlandığı büyük bir günü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı, milletimizin tarih sahnesindeki en büyük kahramanlıklarından birini simgeliyor. Bu kutlu gün, Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktasını temsil eder, işgalcilere karşı verilen mücadelenin zaferle sonuçlandığı günü ifade eder.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde, milletimizin iradesi ve cesareti ile elde edilen bu zafer, sadece tarihimizin değil, aynı zamanda geleceğimizin de daima parlak bir ışık kaynağı olacaktır. Bu zafer, Türk milletinin istiklal ve istikbaline olan inancının bir simgesidir. Üzerinde yaşadığımız bu toprakların, bağımsızlığın ve özgürlüğün değerini kavramış bir milletin zaferidir.

30 Ağustos Zafer Bayramı, birlik ve beraberlik günüdür. Bu özel gün vesilesiyle, milletimizin her bir ferdi olarak birbirimize daha da kenetlenmeli, birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Ancak bu şekilde, ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyabiliriz.
Bugün, geçmişteki zaferleri hatırlamak ve gelecekteki başarıların temelini atmaktır.

Türk bayrağının gönderimizde dalgalanmasının verdiği gurur ve mutlulukla, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor; milletimizin ve ülkemizin daima daha aydınlık yarınlara ilerlemesini temenni ediyoruz. 

Türk milletinin bu zaferi kazanmasına öncülük eden Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.


Zafer Bayramı'mız kutlu olsun

 

Genel Merkez Yönetim Kurulu 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki