HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1158

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Erciyes Üniversitesi arasında, Yeni Dönem toplu iş sözleşmesi törenle imzalandı.
Rektörlük toplantı Salonu’nun da düzenlenen imza törenine TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar ve Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış katıldı. 
Törene ayrıca işveren adına Erciyes Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Yenisu, Mahalli İdareler Kamu İşveren Sendikası Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı; Sendikamız adına Genel Sekreter Yardımcımız Aytuğ Balaman ve Kayseri Şube Başkanı İdris Güven katıldı.
İmza töreninde konuşan Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Erciyes Üniversitesi’nin ülkenin gururu olduğunu belirterek, imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise yaptığı konuşmada, “Üniversitemizin tüm çalışanları bizler için çok önemli. Bizim için akademik personelimizin de işçimizin de hiçbir farkı yok. Sözleşmemiz tüm işçi arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İmzalanan toplu iş sözleşmemizin, Erciyes Üniversitesi’nde çalışan üyelerimiz başta olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını dileriz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki