HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1623

SENDİKAMIZ BÜYÜMEYE VE GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, Sosyal Güvenlik Kurumu verilerine dayanılarak hazırlanan, her yıl Ocak ve Temmuz aylarında açıklanan Çalışma Hayatı İstatistikleri, 31 Ocak 2020 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Açıklanan istatistiklere göre;

- Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ, 1 milyonu aşkın üyesiyle ülkemizin en büyük ve en güçlü konfederasyonu olmaya devam ediyor.

- Sendikamız, Temmuz 2019 döneminde 65.806 olan üye sayısını, her dönemde olduğu gibi artırarak, 70.151’e yükseltti. 70 bin üyeyi aşan sendikamız, Konfederasyonumuz içindeki dördüncü, tüm sendikalar içinde ise altıncı büyük sendika oldu, istikrarlı ve kararlı bir biçimde büyümesini sürdürdü. 

Bizi gururlandıran ve Sendikamızın geleceğine olan inancımızı pekiştiren bu önemli başarıda emeği ve katkısı olan tüm Şube Başkanlarımıza, Şubelerimizin Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleriyle, baş temsilcilerimiz ve temsilcilerimize, personelimize ve siz değerli üyelerimize teşekkür ederiz.

Sendikamız Koop-İş bundan sonra da “Sendikal Hareketin Parlayan Yıldızı” olmaya devam edecek, üyelerinin hak ve çıkarları için mücadele etmeyi sürdürecektir.

Koop-İş Sendikası
Genel Yönetim Kurulu

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki