HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 533

ŞUBE YÖNETİCİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Sendikamızın,  19 Şubemizin  Yönetim Kurulu Üyelerine yönelik olarak düzenlediği eğitimler tamamlandı.

3 Şubat'tan bu yana süren ve her hafta farklı şubelerimizden grupların katıldığı eğitimlerimiz, değerli hocalarımız Naci Önsal, Mesut Ertugay ve Hasan Tahsin Benli tarafından gerçekleştirildi. Gruplarımızın eğitimlerinde  "Çalışma Mevzuatı ve İş Hukuku", "Etkili İletişim ve iletişim teknikleri", "Sendikal tarih ve Sendikacılığın Gelişimi" konu başlıklarında eğitimler verildi. 

Genel Başkanımız Eyüp Alemdar ve Genel Yönetim Kurulumuz, her eğitim gruplarıyla toplantılar gerçekleştirdiler.Toplantılarda; Sendikamızın gün geçtikçe büyüdüğünü ve büyümeye devam edeceğini dile getiren Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, bu büyümenin ancak iyi kurulmuş ekiplerle, disiplinli çalışmalarla gerçekleşebileceğini, şubelerimizin ancak bunu sağladıkları zaman başarının, büyümenin ve istikrarın olabileceğine vurgu yaptı. Şubelerimizin yönetim kurullarının daha fazla  bilgi donanımına sahip olmaları için bu eğitimleri gerçekleştirdiklerini belirten Alemdar, eğitimlerin belirlenen plan çerçevesinde devam edeceğini belirtti.

Toplamda 5 hafta süren eğitimler, 4 Mart 2020 tarihinde yapılan son eğitim toplantısı ile sona erdi. Üyelerimize yönelik Eğitimlerimiz hazırladığımız eğitim planı çerçevesinde devam edecektir.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki