HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 624

ŞUBE YÖNETİCİ EĞİTİMLERİ YAPILDI

Şube yöneticilerimize yönelik eğitim semineri, 16-22 Mayıs tarihleri arasında, Ankara'da yapıldı. Sendikamıza ait İZZ Otel'de, aralıksız 7 gün süren eğitim seminerlerimiz, 22 Mayıs 2022 tarihinde yapılan eğitimle sona erdi.
 
Eğitim seminerimiz, 16 Mayıs'ta TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ın da katılımıyla başladı. Açılışta Genel Sekreterimiz Metin Güney, Genel Mali Sekreterimiz Osman Aksoy ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreterimiz Murat Türkekul da yer aldı.

Seminere katılan Şube Yöneticilerimizi selamlayarak konuşmasına başlayan Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, "Koop-İş ailesi olarak çok çalıştık ve büyük başarılara imza attık. Koop-İş'i ülkemizin en büyük sendikaları arasına sokmayı başardık. Artık Sendikamızı daha da büyütmenin, daha da iyi yerlere getirmenin zamanı. Bunu başarmak için disiplinli bir şekilde çok çalışmalı ve önümüze çıkan sorunlara çözümler bulabilmeliyiz. Sizlere bu özellikleri kazandırmak ve güçlendirmek için kapsamlı bir eğitim programı hazırladık." şeklinde konuştu.

Eğitimler kapsamında Dr. Naci Önsal “Toplu İş Sözleşmeleri ve Toplu İş Hukuku”; Prof. Dr. Ufuk Aydın “Bireysel İş Hukuku”; Mesut Ertugay “Temel iletişim”; Dr. Muazzez Merve Avcıoğlu “Öfke ve stres kontrolü”; Prof. Dr. Yalçın Karatepe “Türkiye Ekonomisi” ve Celal Tozan “Sosyal Güvenlik, İş Sağlığı Güvenliği” konularında katılımcılara eğitimler verdiler. Ayrıca Genel Sekreter Yardımcımız Aytuğ Balaman da Sendikamızın imzaladığı toplu iş sözleşmeleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Eğitim programının ardından katılımcılara Genel Başkanımız Eyüp Alemdar ve Sendikamız Yönetimi tarafından katılım ve başarı sertifikaları verildi.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki