HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 4304

TAPU VE KADASTRO'DA 10. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü arasında 10. dönem toplu iş sözleşmesi, 4 Mart 2022 tarihinde törenle imzalandı. Törende TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Tapu Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı ile TÜHİS Genel Sekreter Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Dr. Şerefettin Güler yer aldı.

Törende konuşan Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, bundan sonraki sözleşmelerde de çalışanlara daha fazla katkı sunmayı temenni ederek imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.

TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar ise bu işyerinde uzun yıllar boyunca toplu sözleşme imzalandığını söyleyerek, Tapu ve Kadastro'nun ayrı bir önemi olduğunu ifade etti. Alemdar, imzalanan sözleşmenin tüm taraflara hayırlı olması dileklerinde bulundu.

TÜHİS Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yılmaz da Koop-İş’le uzun yıllar boyunca sosyal diyalog ilkelerine dayalı bir iletişim kurarak pek çok sözleşme imzaladıklarını kaydetti ve Tapu ve Kadastro toplu sözleşmesinin hayırlı olmasını diledi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza törenine ayrıca İşveren adına Genel Müdür Yardımcısı V. Metin Beyaz, Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk, Personel Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Abdullah Bilgin, Döner Sermaye İşletmesi Müdür Yardımcısı Cenk Yaşar, Araştırmacı Atalay Adaklı ve Tekniker İbrahim Ak; Sendikamız adına Genel Sekreterimiz Metin Güney, Genel Sekreter Yardımcımız Aytuğ Balaman, Ankara 2 Nolu Şube İdari Sekreterimiz Soner Berk, TİS Uzmanımız Nergis Özmen, İşyeri Temsilcilerimiz Ercan Cangır, Mahmut Ünal ve Aytuğ Böke; TÜHİS adına Uzman Recep Bellici katıldı.

İmzalanan toplu sözleşmenin başta Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde çalışan üyelerimize, Sendikamıza ve tüm çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki