HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 643

TÜRK-İŞ BAŞKANLAR KURULU BURSA'DA TOPLANDI

TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu, Türk Metal'in Büyük Bursa Mitingi öncesinde Bursa'da toplandı. Toplantıda miting hazırlıkları olmak üzere çalışma hayatı ve ülkemizde yaşanan son gelişmeler değerlendirildi. TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu, Türk Metal'in Büyük Bursa Mitingi'ne tam destek verdi.

TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ın TÜRK-İŞ yöneticileriyle katıldığı Başkanlar Kurulunda Sendikamız, Genel Sekreterimiz Metin Güney tarafından temsil edildi.

ON BİNLER BÜYÜK MİTİNGDE BULUŞTU

Türk Metal ile Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) arasında yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine Türk Metal, Bursa'da büyük bir miting düzenleme kararı almıştı. TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ın da için de yer aldığı TÜRK-İŞ yönetimi ve Başkanlar Kurulu üyeleri, Türk-Metal Sendikası'nın 19 Ocak'ta Bursa'da gerçekleştirdiği Büyük Miting'e katıldı.

Mitingde ayrıca Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Sendikamız Bursa Şube Başkanı Levent Arslan, Sendikamız İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Şahin Kaya, Sendikamız Sakarya Şube Başkanı Şevket Ulusinan ile Bursa, İstanbul ve Sakarya'dan gelen Sendikamız üyeleri, Koop-İş pankart ve flamalarıyla yerini alarak, mitinge tam destek verdi. 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki