HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1450

TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü’nün üyesi bulunduğu Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Sendikamız arasında  01.01.2019 –31.12.2020 dönemini kapsayan 28. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 28.08.2019 tarihinde anlaşmayla neticelendi.

TÜHİS toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine; İşveren adına Genel Müdür Yrd. S. Sadullah Demir,  Sendikamız adına Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Murat Türkekul ile TÜHİS adına Baş Uzman Kerim Adıgüzel katıldı.

Ayrıca; İşvereni temsilen Personel Dairesi Başkan V. İsmail Yüksel, Kadro ve Tayin Müdür V. Raif Cansız, TÜHİS’i temsilen Uzman Ahmet Karaderili ve Elif Çakal ile Sendikamızı temsilen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Aziz Hacısalihoğlu, Toplu İş Sözleşmesi Servisi Müdürü Aytuğ Balaman, Toplu iş sözleşmesi Uzmanı Sezgin Bilgin ile İşyeri Temsilcisi Metin Kurt imza töreninde hazır bulundu.

İmzalanan toplu iş sözleşmemizin başta Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğünde çalışan üyelerimize olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki