HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1108

YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON DAİRESİ BAŞKANLIKLARI TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

İçişleri Bakanlığına Bağlı Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Dairesi Başkanlıklarının üyesi bulunduğu Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Sendikamız arasında  15.07.2019–14.07.2021 dönemini kapsayan 2. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 22.10.2019 tarihinde anlaşmayla sonuçlandı.

TÜHİS toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine; İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Kadir Taner Eser, Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR ile TÜHİS Genel Sekreteri Adnan ÇİÇEK katıldılar.

Ayrıca; İşvereni temsilen Personel Dairesi Başkanı Mehmet Soğukpınar ve Şube Müdürü İlhan Biçer, Sendikamızı temsilen Genel Sekreter Metin GÜNEY, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Pir ve Toplu İş Sözleşmesi Servis Müdürü Aytuğ Balaman ile Toplu iş sözleşmesi Uzmanı Sezgin Bilgin, TÜHİS’i temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Hasan YILMAZ, TİS Müşaviri Şerefettin Güler ve Uzmanlar Ahmet Sarıkaya ile Osman Adıgüzel imza töreninde hazır bulundu. 

Ayrıntılı bilgi Şube Başkanlıklarımız tarafından verilecek olup imzalanan toplu iş sözleşmemizin başta İçişleri Bakanlığına Bağlı Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Dairesi Başkanlıklarında çalışan üyelerimize olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki