HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 264

AVCI VE SOYLU'DAN ALEMDAR'A ZİYARET

Sendikamızın örgütlü olduğu işyerlerinden Milli Eğitim Bakanlığı'nda, üyelerimizin iş ve işlemlerini yürüten birim olan Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Özkan Avcı ile Şube Müdürü Muammer Soylu, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ı ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreterimiz Metin Güney, Genel Mali Sekreterimiz Osman Aksoy, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreterimiz Murat Türkekul ile Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Yücel Yıldırım da hazır bulundular.

Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, Daire Başkanlığı görevine yeni başlayan Avcı’yı tebrik ederek görevinde başarılar dilerken, konuklarımız da misafirperverlikleri nedeniyle Alemdar şahsında Yönetim Kurulumuza teşekkür ettiler.

Görüşmede, bugüne kadar Bakanlık ile ortak yürütülen eğitim toplantıları ve konferanslar gibi çalışmaların devam ettirilmesi konusunda mutabık kalınırken, üyelerimizin çalışma yaşamında karşılaştığı sorunlar ile çözüm yolları üzerinde de duruldu. Milli Eğitim Bakanlığı'nda yılda 10 ay çalıştırılan geçici işçi kadrosundaki üyelerimizin daimi işçi kadrosuna geçirilerek yılda 12 ay çalıştırılmalarının sağlanması başta olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapan tüm üyelerimizin çalışma koşulları, özlük hakları gibi konular hakkında değerlendirmeler yapıldı ve çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki