HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 534

BÜYÜK DEPREM FELAKETİNDE KAYBETTİKLERİMİZİ BİR KEZ DAHA ANDIK

6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız ve 11 ilimizde yıkıcı etki yaratan büyük deprem felaketinin yıldönümünde Adana, Gaziantep ve Malatya Şube Başkanlarımız hem kurumları ziyaret etti, hem de depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mezar ve aile ziyaretlerinde bulundular.

Adana Şube Başkanımız Rasim Mart, asrın felaketinin yıldönümünde Hatay’ın Defne, Antakya, Belen ve İskenderun İlçelerinde üyelerimizi ziyaret ederek vefat eden üyelerimize Allah'tan rahmet, kalanlara sabırlar, depremden zarar görenlere geçmiş olsun dileklerimizi iletti.

Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Ali Sarıca da depremin yıl dönümünde MEB, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Tarım Kredi Kooperatiflerinde bulunan üyelerimizden hayatını kaybedenlerin mezarlıklarını ve acılı ailelerini ziyarette bulunarak, her zaman yanlarında olduğumuzu kendilerine bir kez daha iletti.

Malatya Şube Başkanımız Necdet Durak, 6 Şubat depreminin yıl dönümü münasebetiyle şubenin bünyesinde örgütlü olan MEB, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, TÜİK'de bulunan üyelerimizi ziyaret ederek kendileriyle istişarede bulundu.

Sendikamız Koop-İş bir kez daha depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan acılı ailelerine sabırlar diliyor. Temennimiz deprem bölgesinde olduğumuz gerçeğinin unutulmadan, böyle büyük afetleri en az zararla atlatacak tedbirlerin bir an önce alınması, vatandaşlarımızın da bu konuda gerekli bilince ulaşmasının sağlanmasıdır.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki