HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 826

ADİDAS İLE 1.DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SÜRECİ BAŞLADI

Dünya devi Adidas ile Sendikamız arasında Toplu İş Sözleşmesi süreci başladı. Adidas Spor Malzemeleri Satış Ve Pazarlama A.Ş. işyerlerinde çalışan üyelerimiz için 1. Dönem TİS toplantısı İstanbul’da Adidas Merkez Ofisinde gerçekleşti.

Toplantıya Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Genel Sekreter Yardımcımız Aytuğ Balaman, İstanbul 2 nolu Şube Başkanımız Şahin Kaya ile işyeri temsilcimiz Kadir Karlıdağ; İşveren adına Hukuk ve Uyumluluk Kıdemli Direktörü Gülistan Nayci ve İnsan Kaynakları Direktörü İrem Onal ve katıldı. Toplantıda İstanbul Aydın Üniversitesi Hocalarından Prof. Dr. Ufuk Aydın da hazır bulundu.

Adidas’ta çalışanlar için yeni bir dönemin başladığını söyleyen Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, işveren tarafıyla geliştirilen sosyal diyalog sürecinin başarıyla tamamlanmasının önemine değindi. Adidas işyerlerindeki üyelerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maddi anlamda haklarının korunması için çalışmalara başladıklarını söyleyerek tüm Adidas çalışanlarına yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

Geldiğimiz bu noktada, birlik ve beraberlik anlayışı içinde Sendikamıza duydukları güven için Adidas Spor A.Ş’ye, sabırları için de üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Koop-İş ailemizin gücüne güç katmak adına Adidas çalışanlarını, imzalanacak toplu iş sözleşmesinden de yararlanabilmeleri açısından bir an önce e-devlet üzerinden üyeliklerini gerçekleştirmeleri çağrısında bulunuyoruz.

 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki