HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1210

ADİDAS İLE SENDİKAMIZ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİN 2. GÖRÜŞMESİ GERÇEKLEŞTİ

Dünya devi Adidas ile Sendikamız arasında Toplu İş Sözleşmesi sürecinde 2. toplantı tele konferans ile gerçekleştirildi.

Toplantıya Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, İşveren adına Hukuk ve Uyum Direktörü, Kıdemli Keycity İstanbul Direktörü Gülistan Nayci, İnsan Kaynakları Direktörü İrem Önal, İstanbul Aydın Üniversitesi Hocalarından Prof. Dr. Ufuk Aydın katıldı.

 

Toplantıya ayrıca, Sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Aytuğ Balaman, İstanbul 2 nolu Şube Başkanımız Şahin Kaya, TİS Uzmanımız Nergis Özmen, ile işyeri temsilcilerimiz Kadir Karlıdağ, Dilan Alaca, Mehmet Ali Yücel, Sabri Aydın katıldı. İşveren adına ayrıca, Avukatlar Oytun Süllü, Ece Kıraç Bilirler, Duygu Özbek Altın katıldı.      

 

İşveren tarafıyla geliştirilen sosyal diyalog sürecinin başarıyla tamamlanmasının ardından Adidas işyerlerindeki üyelerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maddi anlamda haklarının korunması için TİS maddelerinin görüşülmesine başlandı. Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin tüm Adidas çalışanlarına hayırlı olmasını dileriz.

 

Koop-İş ailemizin gücüne güç katmak adına Adidas çalışanlarını, imzalanacak toplu iş sözleşmesinden de yararlanabilmeleri açısından bir an önce e-devlet üzerinden üyeliklerini gerçekleştirmeleri çağrısında bulunuyoruz.

 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki