HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 3004

İÇİŞİLERİ BAKANLIĞI İLE YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞIYLA SENDİKAMIZ ARASINDA YENİ DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

Sendikamız ve İçişleri Bakanlığı ile Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları arasında yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı.

Görüşmelere Sendikamız adına Genel Sekreterimiz Metin Güney, Tühis adına Genel Sekreter Yardımcısı Şerefettin Güler, İşveren adına Şube Müdürü Kürşat Hacısalihoğlu katıldı.

Toplantıya ayrıca, Sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Aytuğ Balaman, Ankara 2 nolu Şube Başkanımız Soner Berk; İşveren adına Şef Melahat  Delen, Tühis adına Baş Uzman Ahmet Karaderili Uzmanlar Ahmet Sarıkaya, Fahriye Arıkan; Sendikamız TİS Uzmanı Nergis Özmen ve işyeri temsilcilerimiz  Gökhan Dönmez, Yasar Yapıcı, Adem Bilgin,  Raşit Eryılmaz, Sedat Baduroğlu, Aydın Karadağ, Mehmet Özdemir katıldı.

Toplantının İçişleri Bakanlığı ile Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıklarında çalışan üyelerimize Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını dileriz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki