HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 471

SENDİKAMIZ VE TRAKYA BİRLİK ARASINDA YENİ DÖNEM TİS İMZALANDI

Sendikamız ve Trakya Birlik arasında yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Trakya Birliğin ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, İşveren adına da Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç katıldı.

Törene ayrıca Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney; Trakya Birlik adına Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Akgün, Hüseyin Kocabıyık, Remzi Kobak, Emre Yılmaz, Genel Müdür Hakan Çalen, Genel Müdür Yardımcısı Uğur Göçmez: Sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Aytuğ Balaman, Tekirdağ Şube Başkanımız Ziya Nur Üzmez; İşveren adına İnsan Kaynakları Müdürü Özerk Dığın, Hukuk Müşaviri Şahin Gönen, İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Tayfun Çokşen; Sendikamız Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Hakan Dağdeviren, Tekirdağ Şube Disiplin Kurulu Üyesi Sinan Öztürk, İşyeri Temsilcilerimiz Cihan Kayrım, Şerif Emengen katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, Trakya Birliğin uzun yıllardır sendikamızda örgütlü olduğu vurgusunu yaparak, anlaşmanın tüm taraflara hayırlı olmasını diledi. Örgütlü olduğumuz işyerleriyle üyelerimizin hak kaybına uğramaması için ivedilikle çalışmaları nihayetlendirdiğimizi belirten Alemdar;

“Tüm bu süreç boyunca güvenini ve desteğini hiç eksik etmeyen değerli üyelerimize teşekkür ediyor, uyumlu bir çalışma ortamı ve sosyal diyaloğu sürece katkı veren Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile genel müdür ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç ve Genel Müdür Hakan Çalen de anlaşmanın tüm taraflara hayırlı olmasını dileyerek, bu süreçte özveriyle çalışan tüm ekibe teşekkür ettiler.

Sendikamız da anlaşmanın başta Trakya Birlik’te çalışan üyelerimiz olmak üzere, Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını diliyor.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki