HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 596

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ İLE SENDİKAMIZ ARASINDA YENİ DÖNEM TİS İMZALANDI

 

Sendikamız ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi arasında yeni dönem toplu iş sözleşmesi imzalandı. Üniversite rektörlük binasında gerçekleşen imza törenine YYÜ Rektörü Prof Dr. Hamdullah Selvi,  Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney,  rektör yardımcıları Prof. Dr. Şenay Baydaş ve Prof. Dr. Murat Kayri ve Genel Sekreter Cahit Tekin katıldı.

İmza törenine ayrıca, Sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Aytuğ Balaman; İşveren adına Genel Sekreter Yrd. Salih Yurtkuran, Hukuk Müşaviri Suzan Şanlı, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Dursun Özdemir, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Vedat Atay, İdari ve Mali İşler Daire Başkan V. Bahtiyar Saygın, Personel Daire Başkanı V. Emrullah Yiğit, Personel Şube Müdürü Cafer Keskin: Sendikamız Van Şube Başkanı Ayhan Özbek, Şube Sekreteri Zeki Özkan, Şube Mali Sekreteri Mehmet Özlü, Sendika İşyeri Temsilcileri Nihat Gülsoy, Ümit Avşar, Volkan Eyvaz, Emrah Kızıltaş ve Neşe Işık katıldı.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile imzalanan sözleşmenin başta üniversite çalışanı üyelerimiz olmak üzere, Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını dileriz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki